Vyhledat ubytování

Doporučujeme ubytování

Pro ubytovatele

Program pro ubytovatele

Podmínky pro zařazení ubytovacího zařízení na www.mavlast.cz a www.visticzech.info:

1) Nyní máte jedinečnou možnost zveřejnit Vaši prezentaci svého ubytovacího zařízení na našich webových stránkách zcela zadarmo

2) Prezentace na serveru není zpoplatněna, u vybraných objektů hradíme i překlady do cizích jazyků. Ubytovací objekt je prezentován pod názvem Vašeho zařízení. Taktéž jsou uvedeny veškeré kontakty, které zveřejníte.  Vyhrazujeme si právo úpravy prezentace a schválení vkládaných změn.

3) Registraci do našeho systému můžete uskutečnit přes on-line formulář v sekci -vložit objekt-, kde vám bude přiděleno uživatelské jméno a heslo. To vám umožní libovolný vstup k zadávání a editaci údajů o vašem objektu (můžete jich mít v rámci jedné evidence i více). Můžete si zde také objednávat doplňkové služby jako je přednostní umístění, nebo připojení vašeho objektu ke konkrétním výletům a turistickým cílům ve vašem bezprostředním okolí.

4) Šetříme váš čas. Registraci můžete provést i pomocí e-mailu a to kdykoli. Pokud máte již svou webovou prezentaci a jsou v ní veškeré potřebné údaje, můžeme po vaši základní registraci doplnit tyto informace a fotografie sami přímo z Vašich webových stránek. Pokud nám zašlete podklady, uděláme prezentaci za Vás.

Chcete provést změny ve Vašem ubytovacím zařízení?

V sekci -vložit objekt- zadejte své uživatelské jméno a heslo, dejte Přihlásit  a dostanete se do upravovacího systému. Ve sloupci vlevo jsou Ubytovací kapacity (tedy Vámi vložená zařízení) a zde s nimi můžete provádět různé úpravy.

Těšíme se na naší dobrou spolupráci.

POTŘEBUJETE PORADIT?

pište na redakce@mavlast.cz

vytisknout
Partnerské weby