Vyhledat ubytování

Doporučujeme ubytování

O projektu

Vážení přátelé,

naším cílem je vytvoření přátelského, přehledného portálu s pestrou a ucelenou nabídkou informací, které vám usnadní naplánování a výběr dovolené nebo výletu kdekoliv v ČR. Pro každou turistickou oblast zde najdete vzájemně provázané databáze s ubytováním, nabídkou turistických cílů a prověřených nejkrásnějších výletů pro pěší, cyklisty, běžkaře i autoturisty a rodiny s dětmi. Záleží jen na Vás co si z naší bohaté nabídky vyberete.

Při vytváření tohoto portálu usilujeme o to aby jeho obsah byl vždy:

Autorský - všechny naše články, výlety i cíle mají své autory, kteří je tvoří na základě svých vlastních zkušeností. Všechny zde publikované výlety jsou osobně prověřené členy naší redakce v terénu. Nejsme anonymní, nesourodý slepenec, který vytváří všichni, ale nehlásí se k němu nikdo.

Výběrový - neumísťujeme na web vše, co jsme kdy navštívili a nafotili, ale pečlivě vybíráme to nejatraktivnější, nezajímavější, nejhezčí z dané oblasti. Jen tak můžeme zhodnotit našich 10 let cestování po ČR a vás můžeme nasměrovat tam, kde to opravdu stojí za to.

Komplexní - snažíme se vám přehledně propojit všechny informace, které můžete potřebovat. Např. k turistickému cíli jsou připojeny jak výlety, které kolem něho procházejí, tak i ubytovatelé v okolí. Vše zastřešuje turistická oblast, ve které si pohotově najdete další cíle, výlety a ubytovatele v okolí.

Jak se nám daří naplňovat naše předsevzetí, to již zjistíte sami, když se ponoříte do hlubin našeho webu. Já bych vám chtěl za celou redakci popřát mnoho šťastných chvil prožitých při poznávání naší krásné vlasti, a pokud k tomu budeme moc trochu přispět bude náš cíl naplněn.

Daniel Balogh
Šéfredaktor www.mavlast.cz

vytisknout
Partnerské weby